Vlasové doplnky

Každý účes si môžete zaujímavo ozdobiť originálnym vlasovým doplnkom. Vlasová bižutéria je zvyčajne vyrobená z kovu, farebného skla ale aj iných materiálov, ktoré sa krásne lesknú.  

Čelenky sú trendovým a obľúbeným vlasovým doplnkom dám všetkých vekových kategórii. Hodia sa nielen pri dorastajúcej ofine ale aj pri rôznych dĺžkach vlasov. Z veľkej ponuky čeleniek sú obľúbené čelenky najmä v čiernej a bielej farbe, s rôznymi farebnými potlačami, čipkované ale i zamatové. Čelenky zdobia kvetinami, najmä v letných mesiacoch. 

S kovovými sponami budete jednoducho a rýchlo upravená. Nádherné kovové spony s ornamentmi, s kvietkami alebo s nádychom romantiky prepožičia vašim vlasom elegantný vzhľad. Prekvapia vás nielen nápaditými vzormi, ale aj tvarmi.

Keď sa chcete na slávnostnom večierku niečím líšiť a byť nápadnejšia, vyskúšajte ihlice alebo dlhé pinety. Vašim vlasom dodajú nádhernú eleganciu.

Štipce ocenia majiteľky neposlušných kučeravých a vlnitých vlasov. Účes bude vyzerať ležérne, ale upravene. Vyberte si štipec v tvare motýľa, kvetu alebo trblietavý štipec.

Pri neposlušných vlasoch sú nevyhnutné sponky. Každý vlas musí mať na hlave svoje miesto. O to miesto sa postarajú práve tie krásne sponky v tvare chumáčika, motýlika, hviezdičky, pukačky, či dlhé sponky rôznej veľkosti a tvaru.